Zastosowania

 • hotele.png

  Hotele i SPA

  Bez względu na to czy kierują Państwo siecią hoteli czy małym pensjonatem nasza firma oferuje szeroki zakres prostych w użyciu i nowoczesnych produktów do utrzymania czystości. Nasz asortyment to wysokiej jakości, proste w użyciu sprawdzone produkty. Zajmujemy się sprzedażą produktów, które cieszą się zaufaniem klientów. Oferujemy profesjonalne produkty do utrzymania czystości.

  więcej >>

 • restauracje.png

  Restauracje

  Głównym celem każdej restauracji jest pozyskanie zaufania i zadowolenia klientów. Doskonale wiadomo że, aby pozyskać dobre wrażenie klienta trzeba zadbać o kilka rzeczy. Bardzo ważną rolę w restauracjach odgrywa czystość, klienci wchodząc do restauracji zwracają na to uwagę, gdyż czystość i schludność restauracji jest pierwszym wrażeniem klienta i jest kluczowe w dalszej jej ocenie.

  więcej >>

 • przemysl.png

  Przemysł

  Jak wiadomo praca w przemyśle maszynowym, chemicznym to praca z ciężkimi zabrudzeniami. Praca ta wymaga bardzo mocnych, dobrych i sprawdzonych środków chemicznych, aby usunąć ciężkie plamy z oleju, smaru i innych zabrudzeń maszynowych.

  więcej >>

 • uslugi.png

  Usługi

  Posiadasz firmę sprzątającą? Myjnie samochodową? Bar? Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie, aby zachować jak najlepszą czystość i co za tym idzie zadowolenie i zaufanie klientów, korzystających z Waszych usług.

  więcej >>

 • medycyna.png

  Medycyna

  Medycyna – dziedzina, w której idealna czystość jest niezbędna. Czystość sal chorych pomaga w zwalczaniu przenoszenia zanieczyszczeń i skażeń.

  więcej >>

 • instytucje.png

  Instytucje

  Instytucje (tj. szkoły, urzędy, biura itp.) to miejsca, w których występuje duże natężenie ruchu. Utrzymanie czystości jest niezbędne, aby osoby tam pracujące oraz te z zewnątrz korzystające z nich czuły się w pełni komfortowo, wiedząc, że instytucja zadbana to instytucja dbająca o każdą osobę, która w tym miejscu się znajduje.

  więcej >>

 • samochody.png

  Kosmetyki samochodowe

  Doskonale wiadomo, że, aby utrzymać długą sprawność samochodu trzeba o niego odpowiednio dbać, inwestować w produkty, dzięki którym auto świetnie się prezentuje i pozwalają jeździć samochodem bezawaryjnie, dlatego warto w nie inwestować.

  więcej >>